0 Anmeldelser SKU: e175

100pcs/masse SC Singlemode Fiber Optic Adapter SC hun til SC Kvindelige APC UPC Simplex Fiber Optisk Kobling Stik Adapter

På lager


100pcs Fiberoptiske SC Til SC Simplex Optisk Kobling Adapter Med Flange

Ansøgning:

1.Telecome netværk

2.Kabel-tv-nettet

3.Ethernet-netværk

4.Optisk kommunikation Udstyr

Specifikation:

Produkt Type

SC FC ST LC Adapter

Tilstand

Single mode

Multi-mode

Indskydningsdæmpning

≤0.2 dB

≤0.3 dB

Return Loss

≥45dB

-- --

Parring Holdbarhed (500times)

Yderligere Tab≤0.1 dB

Return Loss Variation

Temperatur Stabilitet(-40°C~80°C)

Yderligere Tab≤0.2 dB

Return Loss Variation

Driftstemperatur

-40°C~+75°C

Opbevaringstemperatur

-40°C~+80°C

kr122.78 kr144.44

Del

Hurtig Optisk Stik, FIBER, 1 Par Gigabit Fiber Optiske Media Converter, Fiberoptiske Stik, Sc Apc 10m, Stik Fiber, Apc-stik, Scapc, 2 Media Converter, Fiberoptiske Olt.

Mærke Joinwit
Stik Type SC/APC
Kompatibel TP-link
Størrelse 10cm*10cm*10cm
Fiber Type Single Mode
Køn Adapter
Item Længde 1m
Model-Nummer SC/UPC-Adapter
Søg