0 Anmeldelser SKU: e20596

AP02 Turbolader For Ford, VOLVO C70 II V50 V70 III 2.0 D Turbo Oplader 760774-9005S 3M5Q6K682BB 9658728580 760774 728768-5004S

På lager


Einschränkungen Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor Ford C-Max 2008/02-2010/09 DM2 2.0 TDCi 1997 ccm, 81 KW, 110 PS Ford C-Max 2007/02-2010/09 DM2 2.0 TDCi 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Ford Focus C-Max 2003/10-2007/03 -- 2.0 TDCi 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Ford Focus II 2004/07-2012/09 DA_, HCP, DP 2.0 TDCi 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Ford Focus II 2008/02-2011/07 DA_, HCP, DP 2.0 TDCi 1997 ccm, 81 KW, 110 PS Ford Focus II Stufenheck 2008/02-2011/07 DA_ 2.0 TDCi 1997 ccm, 81 KW, 110 PS Ford Focus II Stufenheck 2005/04-2012/09 DA_ 2.0 TDCi 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Ford Focus II Turnier 2008/02-2011/07 DA_ 2.0 TDCi 1997 ccm, 81 KW, 110 PS Ford Galaxy 2007/11-2015/06 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 85 KW, 115 PS Ford Galaxy 2006/05-2015/06 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 103 KW, 140 PS Ford Galaxy 2006/05-2015/06 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 96 KW, 130 PS Ford Kuga I 2008/03-2012/11 -- 2.0 TDCi 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Ford Mondeo IV Turnier 2007/03-2012/12 BA7 2.0 TDCi 1997 ccm, 96 KW, 130 PS Ford S-Max 2007/11-2014/12 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 85 KW, 115 PS Ford S-Max 2006/05-2014/12 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 96 KW, 130 PS Ford S-Max 2006/05-2014/12 WA6 2.0 TDCi 1997 ccm, 103 KW, 140 PS Volvo C70 II Cabriolet 2008/01-2009/10 -- 2.0 D 1997 ccm, 100 KW, 136 PS Volvo V70 III 2007/10-2015/12 BW 2.0 D 1997 ccm, 100 KW, 136 PS

NEU TURBOLADER FORD FOCUS, KUGA, GALAXY 2.0TDCi VOLVO C70 II V50 V70 III 2.0D OEM-Teilenummer Peugeot 0375.J1

Peugeot 0375.K1

Peugeot 0375.K8

Ford 1231955

Ford 1327582

Ford 1331247

Ford 1406472

Ford 1483819

Peugeot 0375.K9

Peugeot 0375.L7

Citroen 9654262180

Citroen 9654919580

Citroen 9658673480

Citroen 9682778680

GARRETT 728768-0004

GARRETT 728768-0005

GARRETT 728768-5004S

GARRETT 728768-5005S

GARRETT 753847-0002

GARRETT 753847-0006

753847-5006S

753847-9002S

760774-0003

760774-0005

760774-5003S

760774-5005S

760774-9003S

760774-9005S

Citroen 9662301280

Citroen 9682778880

Citroen 9858728580

Ford 3M5Q6K682BA

Ford 3M5Q6K682BB

Ford 3M5Q6K682CA

Ford 3M5Q6K682CB

Ford 3M5Q6K682CC

Ford 3M5Q6K682CD Das Teil will das Folgende anpassen FORD FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi G6DC,G6DE,G6DF 1997 98 4 MPV 2007-2010 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi G6DA,G6DB,G6DD,G6DG 1997 100 4 MPV 2007-2010 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi IXDA 1997 81 4 MPV 2008-2010 FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi G6DC,G6DE,G6DF 1997 98 4 MPV 2003-2007 FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi G6DA,G6DB,G6DD,G6DG 1997 100 4 MPV 2003-2007

kr1 095.17

Del

Volvo S80, Sr2ez, Aktuator Volvo, Ford Party, Turbo, Turbocharg, Turbo Oplader Peugeot, 4g63, Telefonen Volvo C70, Volvo V50.

Andre Varenummer 760774-9005S 3M5Q6K682BB 9658728580 760774 728768-5004S
Producent Varenummer 760774-9005S 3M5Q6K682BB 9658728580 760774 728768-5004S
Specielle Funktioner 760774-9005S 3M5Q6K682BB 9658728580 760774 728768-5004S
Interchange Varenummer 760774-9005S 3M5Q6K682BB 9658728580 760774 728768-5004S
Søg